Spolupráce s Anetkou byla nesmírně obohacující! Dokázala se naladit na atmosféru a potřeby naší školičky, která příští rok slaví 130 let. Její koncept byl plný respektu k budově i k životu školy a umožnil nám podívat se na chodby školy novou perspektivou, např. ujasnit si zónovaní, dostat do interiéru přírodní materiály a nebát se pravidla "méně je někdy více" (od barev, až po výzdobu). Jsem moc ráda, že jsme si tuto pomoc dopřáli.

- Mgr. Martina Kočišová
2023, ředitelka ZŠ a MŠ Rybniště

Ing. Arch. Aneta Dvořáková pro nás prováděla návrh rekonstrukce koupelny a WC. Návrh obsahuje stavební řešení včetně zařizovacích předmětů a vybavení, všechno je promyšlené do detailu. Oceňujeme velice vstřícnou komunikaci.

- Irena Janišová
2020, arhitektonická studie bytového jádra

Aneta zařídila rekonsturkci bytu od prvotního návrhu, přes samotnou realizaci, až po vybavení a výběr bytových doplňků. Díky jejímu energickému přístupu, kontaktům na všechny potřebné profese a její spolehlivé povaze, šlo všechno velmi rychle.

- Petr Novotný
2019, rekonstrukce bytu v Praze

Aneta je profesionálka se vším všudy. Pomohla nám navrhnout a zrekonstruovat krásný byt v Kolodějích, kde se nám díky ní nádherně bydlí. Vybrala velmi hezké kousky nábytku, a vždy s námi vše konzultovala tak, aby to to bylo podle našeho vkusu a abychom byli spokojeni. Velmi ráda ji vždy všem svým přátelům doporučuji.

- Romana Pallová
2020, rekonstrukce bytu v Kolodějích

Anetku určitě doporučuji! Pomohla mi vymyslet interiér mého salonu, který nyní všechny mé zákaznice obdivují. Opravdu vymyšlené do nejmenšího detailu, sama bych to takto nevymyslela. Mockrát ještě jednou děkuji!

- Karolína Mullerová
2021, rekonstrukce kosmetického salonu, Jižní Čechy

Rozhodli jsme se pro rekonstrukci bytu po fázích. Prozatím jsme spolu řešily návrh a realizaci interiéru ložnice a obývacího pokoje s jídelnou. Již nyní plánujeme další místnosti. S Anetou se velmi dobře spolupracuje, navrhne vždy několik možností a společně se dohodneme na kompromisu. Vymýšlí moderní, a přitom nadčasový design interiéru, který nám určitě vydrží dlouho. Zatím se každé návštěvě náš redesign bytu moc líbil.

- Pavlína Dvořáková
2021, návrh interiéru Kralupy nad Vltavou

Přestěhovala jsem se z velkého bytu ve starším domě do menšího, částečně zařízeného a zrekonstruovaného bytu 3+kk v paneláku. Aneta mi navrhla a nechala zrealizovat nový nábytek do předsíně, do koupelny a do obývacího pokoje, úpravy stávající kuchyně, pomohla vybrat barvy, osvětlení a doplňky. Všechno proběhlo v klidu a pohodě, všichni řemeslníci, kteří se tu vystřídali, odvedli skvělou práci. Největší radost mi ale udělalo Anetino nadšení pro práci a její spolehlivost - jsem starší generace a u mladých lidi si toho moc vážím.

- Hana Novotná
2021, rekonstrukce interiéru části bytu, Praha